Book tid til professionel massage på AM Massageskole

AM massageskole tilbyder professionel massage til faste lave priser. Du kan vælge at blive masseret af vores professionelle behandlere eller dygtige elever. Vores elever opdeles i Junior- og Senior elever, alt efter hvor langt eleven er i forløbet (hhv. kompetencer, viden og erfaring).

Her på siden kan du se en oversigt over vores priser på behandlinger samt gå videre til vores online booking system. Du er også velkommen til at booke din massagebehandling på telefon: 4453 5751

Find vej


 

No results found in this location. Please try again.

Kontakt


Buddinge Hovedgade 227
2880 Bagsværd
CVR: 20460334
Mail: info@am-massageskole.dk
Tel: 44 53 57 51

 

| Mandag - Torsdag 09 - 17 | Fredag 09 - 14 | Lørdag - Søndag Lukket |

Tilmeld dig vores nyhedsbrev
logo behandlerforbund

X

Ved fortsat at bruge webstedet, accepterer du brugen af cookies. mere information

Cookieindstillingerne på denne hjemmeside er indstillet til "tillad cookies" for at give dig den bedste oplevelse muligt. Hvis du fortsætter med at bruge denne hjemmeside uden at ændre dine cookie-indstillinger, eller klikker på "Accepter" nedenfor, så giver du samtykke til dette.

Close